Odvoz odpadu

Působení společnosti Táborský pokrývá taktéž činnosti, které jsou k vlastní autodopravě přidružené. Proto nabízíme našim klientům z Prahy a středních Čech služby v oblasti odvozu odpadu a jeho likvidace. Abychom mohli stavět, rekonstruovat nebo bourat, mnohdy je nutné se nejprve zbavit všeho nepotřebného.

Poradíme si proto rovněž s vyklízením objektů (rodinné domy, sklepy, průmyslové areály). Vzhledem k tomu, že podstatná část odpadůpochází právě z demolic, jsme schopni také tento proces zajistit komplexně a zároveň v souladu s aktuálně platnými legislativními normami. Nejdůležitější ustanovení je v tomto případě zejména zákon č. 185/2001 Sb. neboli zákon o odpadech. Demolice objektů provádíme kompletně, případně pouze části.

Odpady jsou naše práce!

Díky našemu strojnímu vybavení realizujeme efektivně kompletní bourací práce a na ně můžeme navázat následně odvozem odpadu. Mimo odpadu stavebního (suť) odvážíme taktéž výkopovou zeminu, dále dřevo, trávu, listí atd. Poradíme si i s odpadem velkoobjemovým včetně toho tříděného. Nakládku provádíme ručně nebo strojně dle konkrétních podmínek.

K dispozici máme 100 kontejnerových van různých druhů, všechny ve vlastnictví firmy. Kontejnery můžeme našim zákazníkům nabídnout k pronájmu, jestliže si chtějí například odvoz suti ze stavby zorganizovat sami.

AVIA do 9 t – kontejner od 3 do 12 m³

MAN do 13 t – sklápěčka

Tatra 815 – sklápěčka objem 8 m³

Scania R 400 LA6x2/4MNA – sklápěcí návěs (až 35 t materiálu)

Odvozem odpadu to u nás nekončí

Vždy se snažíme naplánovat zakázky v souladu s požadavkem na maximální efektivitu práce a konkurenceschopnou cenu. To nám umožňuje i fakt, že zeminu jsme schopni uložit přímo na naší vlastní skládce. Případně se postaráme o bezpečnou a ekologickou likvidaci odpadu či jeho recyklaci. V rámci likvidace odpadu zařídíme jeho vytřídění nebo navrhneme adekvátní možnost dalšího využití.

603 426 605

731 510 302

TABITRE@SEZNAM.CZ