O nás

O historii společnosti Autodoprava Táborský

Na počátku své existence v 90. letech byla naše společnost známá jako Autodoprava Táborský. Rychle jsme ovšem pochopili, že chceme-li v narůstající konkurenci uspět, je potřeba nabídnout víc. Naše služby vykrystalizovaly přímo z přání klientů.

Naše služby

Rozrůstat jsme se začali přirozeným způsobem tak, jak se měnila situace kolem nás. V současné době tak nabízíme následující činnosti:

Zemní a výkopové práce, bagrování

Tam, kde chcete postavit nový rodinný dům nebo zrekonstruovat ten starý, nastoupíme se svou technikou my, abychom vám práci usnadnili, například se postarali o zbudování základů. Zvládneme dále terénní úpravy, pomůžeme s budováním bazénu, přípravou pozemku na výstavbu inženýrských sítí nebo výkopy jímek, vybudováním cesty či chodníku atd. Postaráme se rovněž o stabilizaci zemin a příslušnou rekultivaci krajiny

Autodoprava

V návaznosti na stavbu či rekonstrukci je potřeba na místo určení rovněž dovézt příslušný materiál. Máme k dispozici nejen stavební stroje, ale i vlastní nákladní vozy určené pro dopravu nákladu až o několika tunách. Doprava materiálu představuje proces velmi technologicky náročný, bez vhodného zařízení nerealizovatelný. K tomuto účelu disponujeme vybavením v podobě vlastních kontejnerů, případně můžeme zvolit taktéž návěs. Naše sklápěčka disponuje maximální nosností 28 tunami, návěs můžeme zatížit až 35 tunami. Celkem 100 různých typů kontejnerových van. 

Demolice

V rámci demolic bychom měli dodržet především tři základní pilíře: rychle, spolehlivě a bezpečně. Demolice proto musí provádět vždy jen k tomu kompetentní pracovník, ať se jedná o stavbu drobného charakteru nebo dochází k rozsáhlým bouracím pracím.

Odvoz odpadu a jeho likvidace

Demolice objektu lze dále provázat s odvozem odpadu tak, aby se celkový čas nutný ke zvládnutí této činnosti minimalizoval. Zajišťujeme přesun odpadu na skládku, případně se postaráme rovněž o spolehlivou likvidaci. Veškerý odpad z ekonomických důvodů vozíme na vlastní skládku, potom můžeme klientům nabídnout adekvátní ceny.

603 426 605

731 510 302

TABITRE@SEZNAM.CZ