Autodoprava a kontejnery

autodoprava táborský hlavička 2

603 426 605

731 510 302

TABITRE@SEZNAM.CZ

Autodoprava a kontejnery

Na počátku našeho fungování jsme se zaměřili primárně na vnitrostátní autodopravu. Pro tu se typicky používají vozidla do 3,5 tuny. S ní související služby pak daly základ dnešní nabídce činností společnost Autodoprava Táborský, která za sebou má již mnoho let úspěšného fungování a celou řadu zdárně realizovaných zakázek. Za to vděčíme i dnes již ustálené sestavě zaměstnanců, kteří jsou skutečnými profesionály.

I když si zakládáme na neustálém rozšiřování rozsahu námi nabízených služeb tak, abychom dokázali vyhovět přání všech našich klientů, dbáme primárně na kvalitu a preciznost prováděných prací. Stejně tak je pro nás zásadní i prvek bezpečnosti. Zdraví nesmíme ohrozit ani našim zaměstnancům, ani nikomu v bezprostředním okolí našeho působiště. Totéž platí i pro majetek dalších osob a pro okolní krajinu.

Z původně malé firmy vzniklé u Prahy jsme se rozrostli do moderní společnosti se stabilním zázemím, která dnes má své působiště nejen v hlavním městě, ale i v jeho širokém okolí. Svou pozici na trhu se zároveň snažíme dále upevňovat. Hledáte-li spolehlivou autodopravu v Praze a okolí, jsme tu pro vás.

Naše služby

Nabízíme služby v oblasti přepravy materiálu, a to různorodého typu, včetně nákladů nadměrných kontejnery, kterých máme několik desítek. Jsme schopni si poradit rovněž s náročnými zakázkami velkého rozsahu v měřítku firemním, ale samozřejmě vám vyhovíme i tehdy, když si budete přát autodopravu využít pouze jednorázově. Zajišťujeme přepravu zejména v oblasti stavebnictví, to znamená, že s našimi vozy s kontejnery odvezeme nejběžněji beton, písky, štěrky, kámen, zahradní zeminu, mulčovací kůru a další materiály. Poradíme si nicméně i se zadáním týkajícím se zakázek kusových.

Dále provádíme zemní a bourací práce, bagrování a další činnosti související s rekonstrukcí, stavbou či demolicí běžných rodinných domů, ale taktéž i průmyslových objektů. Ty dokončíme vždy na čas a spolehlivě. S naší těžkou technikou se můžeme dostat i do náročného terénu (nezpevněný povrch, svahy atd.).

Propracovaná logistika nám umožňuje zvládnout všechny části procesu související s autodopravou. To znamená nejen dopravu na místo určení k zákazníkovi, ale taktéž i odvoz odpadu a jeho uložení na skládce. Našim klientům můžeme v této oblasti nabídnout bezkonkurenční ceny. K dispozici máme vlastní skládku. Od vás odvezeme stavební suť i výkopovou zeminu, kterou již nechcete dále zužitkovat. Původní specializace na dopravu zahradní zeminy nás zároveň přiměla i k tomu, abychom zahájili i její vlastní prodej.

Co umíme

Autodoprava

Kontejnery

Demolice

Odvoz odpadu

Bagrování

Doprava materiálu

Zemní práce

Výkopové práce

Zahradní zemina

Mulčovací kůra

Naše technika

Včasné a spolehlivé realizace jednotlivých zakázek nám umožňuje vlastní vozový park, kde si zároveň sami máme možnost ohlídat jeho technický stav a průběžně jednotlivé stroje obměňovat a modernizovat. Vybrat můžeme z 100 kontejnerových van různých typů připravených k okamžitému vytížení.

Konkrétně se u nás můžete setkat se stroji následujících typů:

MAN TGS 26.440 6×6 S3

Tatra 815

Avia D90 a D120

Scania R 400 LA6x2/4MNA